İzmir demir doğrama ve ferforje 05423833907

 

İzmir Demir Doğrama, Ferforje ve Panel Çit Montajı Atölyesi olarak siz değerli müşterilerimize

hizmet vermekteyiz.

 

Sinan usta : 05423833907

numaralı hattımızdan keşif ve montaj talebinde bulunabilirsiniz.

Keşif ustalarımız tarafından hızlı ve ekonomik bilgi elde edebilirsiniz.

Sinan usta : 05423833907

 

Ferforje demir ham maddenin işlenmek ve şekil verilmek sureti ile sanatsal ürünlere dönüştürülmesine verilen genel isimdir. Usta ellerde ısıtıp soğutulan eğrilip doğrultulan demir  çeşitli işlemlerden sonra görsel bir şölene dönüşmektedir.

 

Ferforje Masa, Sandalye ve Dekoratif Ürünler:

Müşterilerimizin kendi isteğine göre veya özgün tasarım ile yapılan ferforje masa, sandalye ve dekor amaçlı kullanılan sıcak veya soğuk demir mamülleriden yapılmaktadır.

Sinan usta : 05423833907

 

Pencere Korkulukları:

Apartmanlarda müstakil evlerde villa ve işyerlerinde FERFORJE PENCERE KORKULUKLARI güvenlik ve dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır.

Sinan usta : 05423833907

 

Kapı İmalatı :

Kapı imalatı yapmak diğer ürünlere göre biraz daha dikkat istemektedir. kapılar sağlam olmalıdır ve dış etkenlere açıktır. Zorlamalara ve yağmura dayanıklı olmalıdır.

Sinan usta : 05423833907

 

Yangın Merdiveni :

Yangın merdiveni işyerleri, yurtlar, apartmanlar ve avm ler gibi bilimum toplu yaşam alanlarında güvenlik amaçlı yapılan demir ham maddeli yapılardır.

Sinan usta : 05423833907

 

Çelik Çatı İmalatı :

Trapez sac ve Sandviç panelle üstü kapanan çatılar daha ekonomik ve sağlamdır diğer çatılara nazaran. Makaslarla güçlendirilen çatılar kışın soğuk dan ve yağmur dan yazın ise güneş den ve sıcak dan etkilenmezler.

  

Sinan usta : 05423833907

 

Prefabrik evler :

Deprem gerçeği ile yaşayan ülkemizde ekonomik olması ve depreme karşı dayanıklılığı ile prefabrik evlere olan ilgi her geçen gün artmakta ve bu yapılar artık daha fazla tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetini benimsemiş firmamız, talep aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar toplam kalite yönetimini uygulayarak en iyi hizmeti vermektedir. Birbirinden estetik görünümlü yapılarımız hakkında bilgi sahibi olmak için bizi arayabilir ve web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sinan usta : 05423833907

 

İzmir demirci, İzmir ferforje, İzmir ferforje ürünleri, İzmir ferforje kapı fiyatları, İzmir korkuluk fiyatları, İzmir ferforje kapı imalatı, İzmir demir doğramacı, İzmir panel çit fiyatları, İzmir panel çit, İzmir panel çit montajcısı, İzmir korkuluk imalatçısı, İzmir demir korkuluk fiyatları, İzmir demir korkuluk imalatı, İzmir demir kapı imalatçısı, İzmir balkon demiri yapan firmalar, İzmir emniyet kapısı imalatı yapan firmalar, İzmir yangın kapısı yapan firmalar, İzmir yangın merdiveni yapan firmalar, İzmir yangın merdiveni imalatı, İzmir bahçe kapısı, İzmir masa, sandalye imalatı, İzmir demir kapı tamiri, İzmir apartman kapısı imalatı, İzmir çelik çatı yapan firmalar, İzmir kepenk tamiri yapan firmalar, İzmir kepenk tamiri, İzmir file kepenk ve saç kepenk tamiri, İzmir demir çatı yapan firmalar, İzmir demir kepenk tamiri, İzmir eski tip kepenk tamiri, İzmir balkon demiri, İzmir demir kapı modelleri.

 

Hizmet mahalimiz :

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla.

 

Sinan usta : 05423833907